Polükarbonaadist kasvuhoone ostmine muutus veelgi lihtsamaks

Polükarbonaadist kasvuhoone ostmine
Kasvuhoone “Eko”

Iga soovija võib täna endale polükarbonaadist kasvuhoonet osta, kodunt väljumata. See on võimalik tänu aktiivsele e-kaubanduse arengule.

 

Tuginedes Statistikaameti 2015. aasta andmetele (allikas: http://e-kaubanduseliit.ee) arvudes kajastub Eestis e-kaubandus järgmiselt:

 

 

– e-poodide arv – üle 4000;
– keskmine müügisumma aastas – 48 667 eurot;
– inetrnetikasutajaid vanuses 16 – 74 aastat – 88% Eesti elanikest nimetatud vanusegrupis;
– e-kaubanduse kasutajaid – üle 568 000 isiku ehk 59% eelnimetatud grupist;
– levinumad e-poest soetatavad kaubagrupid on:
– reisi- ja majutusteenused (60%);
– kontserdi-, kino- ja teatripiletid (57%);
– rõivad ja sporditarbed (52%).
– 85% e-kaubanduse kasutajatest soetasid kaupa/teenust Eesti müüjalt, 44% – EL müüjalt ja 35% muude riikide müüjatelt;
– võrreldes eelmise aastaga (jaekaubandus 6%), 2015. aastal jaekaubandus posti või interneti vahendusel kasvas 39%. Kokku posti või interneti teel jaemüügi tulu oli 129,7 mln eurot (jaekaubandus 5,19 mlrd eurot).

Alates detsembrist 2016 hakkas tegutsema uus OÜ Ursula-Maria e-pood veebiaadressil: http://ursula.ee/.

 

E-poes pakutu põhineb viiel kaubal:

— kasvuhooned: tööstuslikud ja amatööridele, samuti nende lisavarustus;
— aiakaubad: kastmissüsteemid jms;
— polükarbonaat: läbipaistev ja värviline, kärg- ja monoliitne, trapetsikujuline ja lainjas, tarvikud polükarbonaadi monteerimiseks;
— uksed: metallist välisuksed, täispuit- ja spoonsiseuksed, uksetarvikud;
— puitmaterjalid: sae- ja höövelmaterjalid (terrassilauad, voodrilauad, põrandalauad, servatud lauad) jms.

 

Poes esitatud assortimendist võib välja valida ja osta sobiva kasvuhoone. OÜ Ursula-Maria on Venemaa firma „Volja“ kasvuhoonete importija ja müüja. Firma „Volja“ valmistab kasvuhooneid juba üle 24 aasta.

 

 

Kasvuhooneid on kahte liiki: tsingitud profiilist ja tsingitud nelikanttorust.

Eestis praegu on müügihittideks tsingitud profiilist vastupidav kasvuhoone „Trjoška“ (laius 3 m) ja ülivastupidav „Strelka“ (erinevad laiused: 2,6 m ja 3 m). Säästuvariantidest on menukaks osutunud kasvuhoone „Eko“ (laius 3 m), mille puhul soovitatakse kindlasti puhastada lumest talvisel ajal ning täiendavalt tugevdada.

Tsingitud profiilist valmistatud kasvuhoonete mudelite valikut täiendab kompaktne kasvuhoone „Pertšina“, vastupidav kahe meetri laiune „Dvuška“ ja ülitugev kolme meetri laiune „Optima“.

Polükarbonaadist kasvuhoone ost
Kasvuhoone “Pertšina”

Tsingitud nelikanttorust valmistatud kasvuhoonetest on ostuvalikus poolümar „Betta“ (laius 3 m), mida võib muuta ülivastupidavaks lisakaarte ja teleskooptorudega, mahavõetava viilkatusega „Delta“ (laius 2,5 m) ja minikasvuhoone „Lotos“, mis sobib taimeistikute järelkasvatamiseks, aga ka maitserohelise kasvatamiseks.

Kasvuhoone ostmiseks tuleb esitada tellimuse e-poe aadressil: http://ursula.ee/. Selleks on vaja välja valida teile sobiva kasvuhoone mudel, polükarbonaatkatte pikkus ja paksus. Seejärel sisestada oma kontaktandmed ja tarneaadress. Viimaseks toiminguks on maksmine teile sobival viisil: pangaülekandega, krediitkaardiga või sularahas kauba kättesaamisel laos. E-poes on võimalik osta ka järelmaksuga. Kasvuhoone kohaletoimetamine on üle Eesti ning selleks kulub 3 – 5 päeva.

Veel uudised:

Comments are closed.