OÜ Ursula-Maria on uksetootja Arguse esindaja

argus-doorsMeie ettevõte OÜ Ursula-Maria on alates augustist 2016 Venemaa uksetootja Arguse ametlik esindaja.

 

Ettevõte Argus tegeleb uste tootmisega Joškar-Ola linnas alates 2001. aastast ning on selle aja jooksul näidanud ennast selles turusegmendis usaldusväärse tegijana. Tänu kogemustele, oma tootmispindade olemasolule ning kaasaegsete tehnoloogiate ja seadmete kasutamisele suudab ettevõte valmistada suurepäraste tehniliste omaduste ja disainiga tooteid, mis on samas taskukohased laiale ostjaskonnale. See teeb Arguse tooteid hinnatuks paljudes Venemaa ja naabermaade linnades.

 

Argus pakub vastupidavaid sise- ja välisuksi. Lisaks on Argusel oma peitlukkude tootmine – nii muuklukkude kui silinderlukkude, mis vastavad kõrgematele turvastandartidele.

 

Terasuksi valmistatakse kõrgekvaliteedilistest ja ökoloogiliselt puhastest materjalidest. Terasuste valikust leiab erineva ukselehtede ja uksepiitade konstruktsiooniga, polümeer- ja pulberkattega, lukkude ja furnituuriga lahendusi.

 

Alates augustist 2016 pakume Eesti turul meeldiva ja konkurentsivõimelise hinnaga kvaliteetset terasest välisukse mudelit Grand tootjalt Argus.

Veel uudised:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.