OÜ Ursula-Maria uus e-pood

1_new_internet_shopAlates 12.12.2016 alustas meie kodulehel www.ursula.ee tööd uus OÜ Ursula-Maria e-pood.

 

E-pood on loodud, et teha meie tänaste ja tulevaste klientide elu lihtsamaks ja mugavamaks. Lihtsa ülesehitusega e-pood võimaldab vaadata ja osta tooteid ka mobiilseadmete kaudu.

 

E-pood on kahes keeles (eesti ja vene keeles) ning selle vahenduselsaab osta tooteid kohaletoimetamisega üle terve Eesti.

 

Pakume meie klientidele tooteid viiest põhilisest tooterühmast:

 

Kasvuhooned: siit leiate nii hobiaednikele mõeldud kui ka tööstuslikke kasvuhooneid ning lisavarustustkasvuhoonetele.

Aiakaubad: siit leiate kastmis- ja valgustussüsteeme ning tooteid maastikukujunduseks ja aia dekoreerimiseks.

Polükarbonaat: lai valik erineva paksusega läbipaistvat ja värvilist polükarbonaati, monoliitset ja kärgpolükarbonaati, trapetsikujulist jalainelist polükarbonaati, lisaks kaitseteibid ja -profiilid ning polükarbonaadi paigaldamisel kasutatavad ühendusprofiilid ja kinnitusseibid.

Uksed: siit leiate metallist välisuksi ja täispuidust või spoonist siseuksi ning uksetarvikuid. Uksetarvikute valikust leiate uksekäepidemeid ja lukke siseustele ning lävepakkusid ja varikatuseid välisustele.

Puitmaterjalid: sellest suurest tooterühmast, millest leiab peamiselt ehitustöödeks vajalikku, leiate saepuitu, höövelmaterjali (terrassilaud, voodrilaud sise- ja välistöödeks, põrandalaud ja servatud laud), immutatud materjale, liimpuidust mööbliplaate ja ehitusplaate.

 

Soovime Teile meeldivaid oste! Meil on alati hea meel Teid sobivate toodete valikul aidata ja nõustada.

Veel uudised:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.