Meie poolt pakutavate OOO Volja kasvuhoonete eelised

news3

  • Kvaliteedi garantii

Meie peamiseks eesmärgiks on pakutavate toodete kvaliteet. OOO Volja kvaliteedijuhtimise süsteem vastab ISO 9001:2008 standardi nõuetele ning sellele on väljastatud rahvusvaheline IQNet sertifikaat, mida tunnustatakse rohkem kui 120 maailmariigis. Kvaliteedijuhtimise süsteemtagab kvaliteedi igas etapis, olgu selleks konstrueerimine, tootmine, töö tarnijate ja ostjatega vms.

 

OOO Volja kasvuhoonete oluliseks erinevuseks on näiteks see, et kasvuhoonetele on ka faktiliselt tehtud lumekoormustaluvuse katsed. Teadlik ostja peaks kasvuhoone valikul arvestama ka seda, kui suurt lumekoormustaluvust tootja konkreetse kasvuhoone puhul garanteerib. Tegelikkuses on aga vähe tootjaid, kes võtab endale vastava väärtuse kasvuhoone passis ära näidates ka õiguslikult siduvaid kohustusi.

 

  • Kasvuhoonete vastupidavus suurele tuulekoormusele

Paljud ostjad eelistavad paigaldada kasvuhooneid otse pinnasele, mis on võrreldes vundamendile või raamile paigaldamisega odavam ning ka suurendab kasvuhoone vastupidavust suurele tuulekoormusele. Kõikide meie poolt pakutavate kasvuhoonemudelite komplekti kuuluvad T-kujuliste otstega toed, millega kasvuhoone pinnasele kinnitada. Kasvuhoone kaarte T-kujulised otsad süvistatakse pinnasesse 30-40 cm sügavusele, mis tagab kasvuhoone turvalise fikseerimise.

 

  • Kompaktne pakend ja järeletulemise võimalus

Mugav kompaktne pakend on oluline kasvuhoone transportimisel ja ladustamisel. Kasvuhooneton võimalikvedada tavalise sõiduauto pagasiruumi küljes.

  • Tihendusprofiilid kasvuhoonega kaasa

Elastsest materjalist tihendusprofiilid on mõeldud pilude katmiseks kasvuhoone otstes ning tagavad parema isolatsiooni väliskeskkonna külmast.

 

* Märkus: mõnede kasvuhoonemudelite puhul tuleb tihendusprofiilideraldi juurde osta.

 

  • Tsingitud karkass, mis ei vaja värvimist

Karkassi materjaliks on pika kasutuseaga tsingitud teras, mida ei pea aeg-ajalt üle värvima.

 

  • Ei ole keevitusühendusi, seega ei ole millelgi roostetada

 

Keevitusühenduste kohtades on kattevärv alati vähem vastupidav ja ei kesta nii kaua kui tsinkkate.

 

Meie poolt pakutavatel kasvuhoonetel ei ole keevitusõmblusi, kuna detailide ühendamisel kasutatakse keermekinnitusi.

 

  • Tuulutamise võimalus

Kasvuhoone tuulutamine on vajalik tingimus köögiviljade kasvatamiseks.

 

Lühemates kasvuhoonetes pikkusega kuni 4 m või maksimaalselt kuni 6 m võib tuulutamiseks piisata ka ukse küljes olevatest tuulutusavadest või ukse avamisest.

 

Pikemate kasvuhoonete tuulutamiseks on vajalikud õhuaknad, mis asuvad kasvuhoone otstes (katuse küljes).

 

Kui öösel on külm ja päeval kuum, on tarvis automaatset tuulutust.

 

Kõiki neid lahendusi pakume meie kasvuhoonete mudelites.

 

  • Automaatsed kastmissüsteemid

Meie ettevõte pakub tilkkastmissüsteeme, mis on loodud spetsiaalselt kasvuhoonetes kasutamiseks. Kastmissüsteemile on võimalik lisada automaatne kontroller, mille abil saavad taimed kastetud õigel ajal ja õige kestusega ilma Teie sekkumiseta. Iga taime juurde viib eraldi tilgutuspea, mis tagab ühtlase ja säästliku kastmise, vältides vee äravoolamist.

 

  • 46 patenti kasvuhoonetele ja aianduskaupadele

 

OOO Volja konstrueerijad tegelevad pidevalt olemasolevate toodete arendamise ja täiustamisega ning uute toodete väljatöötamisega. Olulised tehnilised lahendused on kaitstud kasuliku mudeli või leiutise patendiga.

Veel uudised:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.