Meie ettevõttepoolt Eesti turul pakutavate kasvuhoonete valik

Meie oleme Venemaa ettevõtte Volja toodetavate kasvuhoonete maaletooja ja müüja. Volja tegeleb kasvuhoonete tootmisega juba üle 24 aasta.

 

Pakutavaid kasvuhooneid võib jagada hobiaednikele mõeldud ja tööstuslikeks kasvuhooneteks.

 

Hobiaednikele mõeldud kasvuhooned on kuni 3 meetri laiused.

4-1_assortiment_treshka

Hobiaednikele mõeldud kasvuhoone koosneb üldjuhul põhiosast pikkusega 2 m või 4 m ning sellele lisatavatest 2 m pikkustest vaheosadest. See võimaldab igal ostjal tellida just soovitud pikkusega kasvuhoone (2 m sammuga).

 

Hobiaednikele mõeldud kasvuhooneid on kahte tüüpi – need on valmistatud kas tsingitud profiilidest või tsingitud ruuttorudest.

 

Volja on alustanud tsingitud profiilidest kasvuhoonete tootmisega juba üle 20 aasta tagasi, arendades ja kaasajastades pidevalt oma mudelivalikut. Müügihittideks tsingitud profiilidest kasvuhoonete seas on Eestis tänaseks päevaks saanud vastupidav kasvuhoone Trjoška (laius 3 m) ja ülivastupidav kasvuhoone Strelka (laius 2,6 m ja 3 m). Üsna populaarne on ka ökonoomklassi kasvuhoone Öko (laius 3 m), kuid seda mudelit on soovitatav puhastada lumest talvel ning lisada sellele tugevust täiendavate kaarte või tugedega.Теплица "Стрелка"

 

Tsingitud profiilidest kasvuhoonete mudelivalikusse kuuluvad ka kompaktne kasvuhoone Pertšina, vastupidav 2 m laiune kasvuhoone Dvuška ning ülivastupidav kasvuhoone Optima (laius 3 m).

Tsingitud torudest valmistatud kasvuhoonete tootmisega tegeleb Volja juba mitu aastat. Eesti turul esindavad sellist tüüpi kasvuhooneid poolringikujuline kasvuhoone Betta (laius 3 m), mida saab veelgi tugevamaks, koguni ülitugevaks, muuta lisades kasvuhoonele täiendavaid kaari ja teleskooptugesid, lisaks lahtimonteeritava katusega kahekaldeline kasvuhoone Delta (laius 2,5 m) ning minikasvuhoone Lootos, mis sobib istikute järelkasvatamiseks ja maitsetaimede kasvatamiseks.

 

Hobiaednikele mõeldud kasvuhoonete polükarbonaatkatte paksus on 4 mm või 6 mm.

 

4-3_assortiment_bettaKõikidele kasvuhoonetele saab täiendavalt lisada tuulutussüsteemi, mis koosneb tuulutusakendest katuse küljes koos automaatsete aknaavajate paigaldamise võimalusega, lisaks veel automaatse tilkkastmissüsteemi, peenraäärised ning kaitseteibid ja -profiilid polükarbonaadile.

 

Tööstuslikud kasvuhooned, mis kannavad nime Farmer, on saadaval laiusega 3,5 kuni 7,5 m.

 

Tööstuslik kasvuhoone koosneb põhiosast pikkusega 4,2 m ning sellele lisatavatest vaheosadest pikkusega 2,1 m. See võimaldab igal ostjal tellida just soovitud pikkusega kasvuhoone (2,1 m sammuga).

 

Farmeri mudeliseeria kasvuhooned on saadaval laiuses 3,5 m, 4,2 m, 4,6 m, 5,0 m ja 7,5 m. Kasvuhoone laiusega 7,5 m on poolringikujuline, ülejäänud on tilgakujulised.

 

Tööstuslike kasvuhoonete polükarbonaatkatte paksus on 6 kuni 10 mm.

Veel uudised:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.